USŁUGA DROPSHIPPINGU DLA WSZYSTKICH KLIENTÓW!

Data: 13-09-2017

Od dziś każdy nasz Klient może wysyłać paczki w modelu dropshippingowym. Nie wymagamy już umowy! Dzięki tej funkcjonalności każdy z Państwa w dowolnym momencie może wysłać paczkę bezpośrednio do swojego Klienta detalicznego. Koszt usługi wynosi 5% wartości towarów z zamówienia. Kwota ta jest automatycznie dodawana do wartości zamówienia jako osobna pozycja w momencie zaznaczenia przez Zamawiającego opcji usługi dropshippingu na panelu internetowym Hurtowni.

Paczki w tym modelu wysyłane będą w szarym kartonie, oklejone neutralną- szarą taśmą, do paczki nie będą dołączane żadne dokumenty (faktura za zamówienie będzie wysyłana na e-mail).

Jeśli chcą Państwo spersonalizować paczki lub skorzystać z pełnej obsługi droppshipingowej (faktury zbiorcze i termin płatności)- prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta. Paczki wysyłane w modelu bez umowy nie posiadają możliwości zwrotu towaru. Aby uruchomić taką usługę prosimy o kontakt.

NOWOŚCI - TARO I FIORE

Data: 10-08-2017

Z przyjemnością informujemy, że w naszej hurtowni dostępne są już rajstopy z jesienno-zimowej kolekcji Fiore oraz piżamy i koszulki nocne Taro.

BIELIZNA NOCNA - NOWOŚCI

Data: 01-08-2017

Co roku, już od września w sklepach odnotowywane jest wzmożone zainteresowanie koszulkami nocnymi, piżamami i szlafrokami męskimi i damskimi, którego szczytowy punkt przypada na przełomie listopada i grudnia. Ważne jest aby sprzedawcy internetowi przygotowali się do zwiększonego zapotrzebowania na tą część asortymentu. Odpowiednio wcześniej warto zbudować również plan marketingowy na zbliżający się sezon, który trwa aż do końca roku.
 

WITAMY NA NOWYM PANELU VMP

Data: 14-03-2017

Witamy na naszym nowym panelu hurtowym. Przez ostatnie lata współpracy z uwagą przysłuchiwaliśmy się Państwa potrzebom. Dzięki sugestiom i opiniom postanowiliśmy stworzyć nową platformę. Wprowadziliśmy wiele udogodnień, aby usprawnić współpracę. Od teraz w dużo wygodniejszy sposób mogą Państwo przeglądać naszą ofertę. Mają Państwo również większą kontrolę nad swoimi zamówieniami (wstrzymywanie, łączenie, odblokowywanie przesyłek). Mamy nadzieję, że zmiany przypadną Państwu do gustu. Staraliśmy się, aby panel był dla Państwa intuicyjny i prosty w obsłudze.

Mimo przeprowadzonych licznych testów, czasem mogą pojawić się błędy lub drobne utrudnienia. Bardzo prosimy o wyrozumiałość. Jeśli napotkają się Państwo z niedogodnościami, prosimy o ich zgłoszenie. Pozwoli nam to na podniesienie jakości obsługi, aby byli Państwo zadowoleni ze współpracy.

W razie pytań i wątpliwości jesteśmy do Państwa dyspozycji.