NOWY PRODUCENT W HURTOWNI - IRALL

Data: 11-04-2018

Z przyjemnością informujemy, że w naszej hurtowni dostępne są już produkty nowego producenta - Irall.


Głównym celem marki jest wytwarzanie ekskluzywnej bielizny damskiej, charakteryzującej się wysoką jakością i unikalnym wzornictwem. Wszystkie wykorzystywane do produkcji surowce i tkaniny pochodzą od wiodących europejskich producentów. Dzięki wykwalifikowanemu personelowi i nowoczesnemu parkowi maszynowemu, a także wnikliwej kontroli na każdym etapie produkcji, powstaje luksusowa bielizna w najwyższym gatunku.


NOWA KOLEKCJA MARKO 2018 JUŻ W HURTOWNI VMP

Data: 22-02-2018

Szanowni Państwo,

Z przyjemnością informujemy, że w naszej hurtowni dostępna jest już NOWA KOLEKCJA MARKO 2018!

Pełna oferta dostępna jest w kategorii 'akcje specjalne' - MARKO 2018

Zdjęcia modeli możecie Państwo pobrać tutaj: www.vmp.com.pl/Marko2018Photos.zip
Zdjęcia na białym tle dostępne są tutaj: www.vmp.com.pl/Marko2018PhotosWhite.zip


NOWA FUNKCJONALNOŚĆ W PANELU HURTOWYM

Data: 12-01-2018

Z przyjemnością informujemy, że w naszym panelu hurtowym dostępna jest nowa funkcjonalność. Mamy nadzieję, że ułatwi to Państwu składanie zamówień - nie będzie już konieczności otwierania karty danego produkty, aby określić możliwy czas realizacji zamówienia.
Na liście produktów, oznaczona została dostępność każdego z towarów. Litera podświetlona na zielono oznacza:

M- produkt dostępny w magazynie (realizacja "od ręki")
P- produkt dostępny w magazynie partnerskim (realizacja w ciągu 24h)
D- produkt dostępny  u dostawcy/producenta (realizacja w ciągu kilku tygodni)


INFORMACJE O PRACY HURTOWNI VMP W OKRESIE ŚWIĄT

Data: 21-12-2017

Szanowni Państwo,

W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia oraz Nowym Rokiem 2018, informujemy, że w dniach 22.12.2017-2.01.2018 praca hurtowni będzie przedstawiała się następująco:

22.12.2017 - realizacja zamówień odbywa się normalnie
23-26.12.2017 - zamówienia nie będą realizowane
27-29.2017 - normalna praca hurtowni, realizacja zamówień
30.12.2017 - 1.01.2018 - zamówienia nie będą realizowane
02.01.2017 - realizacja zamówień
Ponadto informujemy, że produkty z magazynu partnerskiego będą niedostępne w dniach 01.01.2017 - 7.01.2018.

Przepraszamy za wszystkie niedogodności. 

Jednocześnie pragniemy życzyć Państwu magicznych Świąt Bożego Narodzenia, spędzonych w rodzinnej, serdecznej atmosferze.  Aby ten szczególny okres obfitował w pomyślność, a Nowy Rok 2018 przyniósł spełnienie wszelkich marzeń i pogodę ducha.


NOWI PRODUCENCI W HURTOWNI - BETINA I ENFIN

Data: 15-12-2017

Z przyjemnością informujemy, że w naszej hurtowni dostępne są już produkty nowych producentów - Betina i Enfin!

Wszystkie produkty producenta Betina szyte są z najwyższą dokładnością, starannością i dbałością o detale. Każda koszula czy piżama spełnia najbardziej wymagające normy dotyczące jakości. Wszystkie materiały pochodzą tylko od polskich dostawców, a cała produkcja odbywa się na terenie Polski.
Producent oferuje szeroką gamę produktów, które zgodne są z najnowszymi trendami.
 

Marka Enfin pojawiła się na rynku stosunkowo niedawno, prezentując nowoczesny i lekki design tworzonych produktów. Producent specjalizuje się w produkcji majteczek damskich oraz bielizny nocnej. Głównym priorytetem jest przede wszystkim jakość i idąca z nią w parze wygoda. Wszystkie produkty powstają w Polsce z najlepszych gatunków europejskich materiałów.


WAżNA INFORMACJA OD PRODUCENTA SENSIS

Data: 08-12-2017

Z uwagi na intensywność kolorystyki w kolekcji świątecznej producenta Sensis, istnieje możliwość zafarbowania tkaniny podczas prania. Aby wyeliminować tego typu sytuację, pierwsze pranie produktu należy wykonać w zimnej wodzie.

Prosimy o przekazywanie Klientom powyższej informacji.
 

ZIMOWE NOWOŚCI

Data: 01-12-2017

Z przyjemnością informujemy, że w naszej hurtowni dostępne są już świąteczne bokserki marki Cornette oraz piżamki z zimowymi motywami od producenta Sensis. Produkty te co roku cieszą się ogromną popularnością, więc zachęcamy do szybkiego składania zamówień.

Ponadto, pragniemy poinformować, że naszą ofertę wzbogaciliśmy o produkty nowego producenta - Art of Polo. Stylowe czapki, komplety z kominami oraz rękawiczki to idealny pomysł na prezent świąteczny. Produkty te dostępne są w atrakcyjnych cenach.

 


ZMIANA SIEDZIBY

Data: 06-10-2017

Szanowni Państwo,


Z przyjemnością informujemy, że w związku z dynamicznym rozwojem naszej hurtowni od dnia 12 października 2017 roku siedziba naszej firmy ulega zmianie. Nowa lokalizacja pozwoli nam na znaczne poszerzenie naszej oferty produktowej oraz na usprawnienie realizacji zamówień. Jesteśmy otwarci na propozycję nowych producentów, których chętnie widzieliby Państwo w naszej ofercie.
Od tego dnia wszystkie przesyłki prosimy kierować na adres


F.H.U. VMP Piotr Grochowski
ul Zawiła 65E
30-390 Kraków


W związku z koniecznością dokonania przeprowadzki informujemy, że w terminie 12.10-17.10 praca hurtowni ulegnie zmianie:


12.10- wysyłki zostaną zrealizowane w godzinach porannych. Wszystkich Klientów, którzy życzą sobie wysyłkę prosimy o odblokowywanie zamówień przed godziną 9.
13.10- wysyłka jest wstrzymana, zamówienia nie będą realizowane;
16.10- wysyłka jest wstrzymana, zamówienia nie będą realizowane;
17.10- planowane jest wznowienie realizacji zamówień, w razie wystąpienia nieoczkiwanych problemów, będziemy Państwa informować o możliwościach wysyłki;


Przepraszamy za wszystkie niedogodności. W razie wątpliwości zapraszamy do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta.

 


ZMIANA WARUNKÓW ZAMAWIANIA U PRODUCENTA

Data: 21-09-2017

Informujemy, że ze względu na zakończenie sezonu letniego, od dnia 20.09.2017r. minimalna wartość zamówienia na produkty dostępne na magazynie u producenta Marko wynosi 1000zł netto. Niniejsze obostrzenie obowiązywać będzie do rozpoczęcia sezonu wiosna-lato i wprowadzone zostaje ze względu na zmniejszoną częstotliwość dostaw.
Wszelkie zmiany wprowadzamy w trosce o jak najlepszą współpracę z naszą hurtownią.
W razie wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

NOWOŚĆ - MKM

Data: 24-08-2017

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą swetrów producenta MKM, który w tym sezonie stawia na luźne kroje i gruby splot. Kolory i wzornictwo dzianin wykorzystywanych w najnowszej kolekcji MKM stanowią nieodłączny element jesienno-zimowych stylizacji.